Co musisz wiedzieć o łańcuchach na koła ciągnika? Podpowiadamy, jak wybrać odpowiedni wariant!

Duże koła ciągnika wydają Ci się być niezawodne w każdej sytuacji? Niestety - wyróżniają się bardzo złymi walorami trakcyjnymi, co sprawia, że poruszanie się traktorem po śniegu może być nawet niemożliwe. Jak temu zapobiec i korzystać z maszyny przez cały rok, bez względu na warunki atmosferyczne? Zdecyduj się na łańcuchy na koła do ciągnika! Sprawdź, co musisz wiedzieć o takim rozwiązaniu!

Zalety łańcuchów na koła

Zastanawiasz się, jakie zalety mają łańcuchy? Podobnie jak w przypadku samochodów osobowych, poprawiają właściwości jezdne, pozwalając Ci czuć się pewniej i bezpieczniej. Co więcej, ich zastosowanie w ciągnikach rolniczych wyraźnie zmniejsza przepały maszyny, do których najczęściej dochodzi zimą - podczas prac związanych z odśnieżaniem.

Jakie powinny być łańcuchy na koła do ciągnika?

Stojąc przed koniecznością wyboru łańcuchów na koła do ciągnika, zastanawiasz się, jakie powinny być, by maksymalnie spełniły swoje zadanie? Poznaj najważniejsze cechy wyróżniające dobre akcesoria. Kierując się nimi, możesz mieć pewność, że podejmiesz dobrą decyzję!

- Przede wszystkim zwróć uwagę, z jakiego łańcucha zostały wykonane. Musi być odpowiednio zabezpieczony przed korozją, a wykorzystany drut powinien wyróżniać się kwadratowym profilem, jak w przypadku łańcuchów bocznych do URSUSA C330;

- Drut, z jakiego zostały wykonane łańcuchy na koła powinien mieć od 7 do 10mm grubości. Ostateczna wartość zależy od rodzaju ogumienia;

- Jeśli zależy Ci na żywotności łańcuchów na koła, koniecznie zwróć uwagę czy zostały odpowiednio wzmocnione;

Proponowane łańcuchy na koła do ciągnika

Wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom, prezentujemy Ci łańcuchy na koła do ciągnika, na które szczególnie warto zwrócić uwagę! Poznaj polecane warianty i miej pewność doskonałego wyboru!

- Łańcuchy boczne do ciągników Ursus

Jeśli zależy Ci na polskim produkcie doskonałej jakości, koniecznie sięgnij właśnie po ten wariant! Boczny łańcuch do Ursusa C 330 został wykonany z mocnej i wytrzymałej stali, dodatkowo zabezpieczonej przed korozją. Co więcej - wykorzystany drut wyróżnia się kwadratowym profilem, co ma znaczenie w przypadku jego funkcjonalności. Kupując ten łańcuch, otrzymasz kompletny zestaw obejmujący śrubę oczkową i szaklę. Poszczególne elementy są ocynkowane, a element naciągowy został oznaczony kolorem czarnym, dodatkowo oznakowano go znakiem producenta.

Podobne cechy wyróżniają łańcuch boczny do ciągnika Ursus C 360, także będący produktem pochodzącym od polskiego producenta. Zaufaj sprawdzonym rozwiązaniom i czuj się pewnie w każdej sytuacji!

NIE ZNALAZŁEŚ PRODUKTU?

Jeżeli spośród wymienionych i opisanych produktów nie udało się Państwu znaleźć odpowiedniego, prosimy o kontakt telefoniczny: 505439544, 519080247 lub za pomocą poczty elektronicznej: sklep@zabezpieczenia-orion.pl.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl