Jak obliczyć koszt transportu? Sprawdź, co musisz wziąć pod uwagę podczas liczenia!

Firma, bez względu na swój profil musi przynosić korzyści. Żeby tak było, konieczne jest przemyślenie kluczowych dla danej działalności kwestii i podjęcie odpowiednich decyzji. Już teraz sprawdź, jak obliczyć koszt transportu i nie pozwól sobie nawet na najmniejsze straty! Co musisz wziąć pod uwagę, by zlecenie było opłacalne i jednocześnie – atrakcyjne dla klienta?

Poprawne obliczenie kosztów transportu jest ważne dla każdej ze stron

Wbrew pozorom, właściwe obliczenie stawki za kilometr jest korzystne nie tylko dla Ciebie, ale także – dla klienta. Odpowiednio przeprowadzona wycena to taka, która pozwoli zarobić Tobie, jako przedsiębiorcy i jednocześnie będzie atrakcyjna dla klienta. Jak obliczyć koszt transportu, by zapewnić sobie większą niż przeciętną liczbę dochodowych zleceń? Czytaj dalej i sprawdź, co możesz zrobić!

Wycena zlecenia transportowego nie musi być trudna

Jeśli nie chcesz, by Twoja firma odczuła straty spowodowane źle przeprowadzoną wyceną zlecenia transportowego, musisz przede wszystkim prawidłowo dobrać stawkę za kilometr. Co więcej, należy uświadomić sobie jakie dodatkowe koszty ponosi firma w momencie realizacji zlecenia. A tych, wbrew pozorom jest sporo. Należą do nich (oczywiście poza paliwem) opłaty drogowe, OCP i OC + AC w przeliczeniu na jeden dzień, amortyzacja samochodu i opłacenie kierowcy. Nie można zapominać również o zużyciu opon i innych, na przykład olejów. Doliczyć trzeba również akcesoria dla kierowcy i koszty związane z tzw. Pustym transportem (czyli trasa, jaką pokonał kierowca bez ładunku, jednak w ramach zlecenia).

Jak obliczyć koszty transportu, by nic Cię nie zaskoczyło?

Chcesz uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek? Sprawdzając, jak obliczyć koszty transportu, jednocześnie sprawdź, jak przygotować się na nieplanowane zdarzenia, np. mandat albo konieczną w czasie trasy naprawę. Jeśli odpowiednio wcześnie zadbasz o wliczenie potencjalnych wydatków w cenę transportu, nie będziesz musiał niczego się obawiać! Zastanawiasz się, jak nazwać tę część składową kosztów za jeden kilometr? To nic innego, jak marża.

Jak obliczyć koszty transportu?

Jak obliczyć ostateczny koszt transportu w przeliczeniu na 1km? Najprościej – podająć wartość odpowiednią dla kolejnych części składowych ostatecznej kwoty. Jeśli masz wątpliwości, warto skorzystać z internetowych narzędzi i w zaledwie kilka minut oszacować koszt transportu – bez straty dla Twojej firmy!

NIE ZNALAZŁEŚ PRODUKTU?

Jeżeli spośród wymienionych i opisanych produktów nie udało się Państwu znaleźć odpowiedniego, prosimy o kontakt telefoniczny: 505439544, 519080247 lub za pomocą poczty elektronicznej: sklep@zabezpieczenia-orion.pl.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl