Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

⌀>100

Teflon PTFE wałek średnica 100mm x 185mm

Teflon PTFE wałek średnica 100mm x 185mm
Teflon PTFE wałek średnica 100mm x 185mm

Dostępność: brak towaru

Cena:

235,00 zł

Cena netto: 191,06 zł

Wałek teflonowy PTFE o średnicy 100 mm

Biały teflon z materiału PTFE jest polimerem fluorowym. Otrzymuje się go w procesie polimeryzacji tetrafluoroetylenu. Nazywany jest także polyfonem lub tarflenem. To wysokosprawny termoplast, który charakteryzuje niezwykle wysoka stabilność termiczna oraz izolacyjność elektryczna. Co więcej, jest odporny na większość pierwiastków, związków chemicznych, a także rozpuszczalników. Bardzo dobrze nadaje się do poddawania go specjalistycznej obróbce mechanicznej.

Wybierz średnicę wałka teflonowego, która będzie najbardziej odpowiednia

W tej kategorii znajdują się wałki wykonane z białego teflonu PTFE, którego średnica wynosi 100 mm. Możesz z powodzeniem wykorzystać go do dowolnej obróbki. Wałek ten ma bardzo niski współczynnik tarcia, a do tego nie jest rozpuszczalny w bardzo wysokich temperaturach. Sprawdź, czy proponowana przez nas średnica będzie spełniała Twoje oczekiwania. Jeśli zajdzie taka potrzeba, możemy także przyciąć płytę specjalnie dla Ciebie.

NIE ZNALAZŁEŚ PRODUKTU?

Jeżeli spośród wymienionych i opisanych produktów nie udało się Państwu znaleźć odpowiedniego, prosimy o kontakt telefoniczny: 505439544, 519080247 lub za pomocą poczty elektronicznej: sklep@zabezpieczenia-orion.pl.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl