Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Wałki teflonowe ø70 – do czego można je wykorzystać? 

Teflon PTFE jest nieocenionym materiałem w dziedzinie techniki laserowej, medycznej czy też filtracyjnej. Znany też pod nazwami: tarflen lub polyfon, to jeden z najbardziej stabilnych tworzyw sztucznych, ze względu na swoje właściwości termiczne. Temperatura, z jaką daje sobie radę, wynosi od -200°C aż do + 260°C!  Wałki teflonowe ø70 świetnie nadają się do obróbki wiórowej, można więc wykorzystać je do stworzenia uszczelek, tulei, izolacji czy kół zębatych. 

Najwyższej jakości wałki teflonowe ø70

Potrzebujesz określonej długości wałka? Z chęcią go dla Ciebie przytniemy. Wszystkie półfabrykaty z teflonu, które są dostępne w naszym sklepie, zostały stworzone w oparciu o obowiązujące normy, z wykorzystaniem najnowszych, dostępnych technologii. Wałki teflonowe ø70 to jedno z tworzyw sztucznych, najczęściej i najchętniej poddawanych obróbce, ze względu na swoje wszechstronne właściwości i niezwykłą wytrzymałość. Z pewnością przydadzą się również Tobie.

NIE ZNALAZŁEŚ PRODUKTU?

Jeżeli spośród wymienionych i opisanych produktów nie udało się Państwu znaleźć odpowiedniego, prosimy o kontakt telefoniczny: 505439544, 519080247 lub za pomocą poczty elektronicznej: sklep@zabezpieczenia-orion.pl.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl