Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Grubość 0.5mm

Teflonowa płytka formatowa PTFE o grubości 0,5 mm

Teflon wykonany z materiału PTFE o grubości 0,5 mm ma kolor biały. To polimer fluorowy, który otrzymywany jest poprzez polimeryzację tetrafluoroetylenu. Możesz znać go także pod jedną z innych nazw — tarflen lub polyflon. Jest to dokładnie to samo co teflon. Ma właściwości semikrystaliczne. Stanowi tworzywo sztuczne, które należy do jednych z najbardziej wytrzymałych. Nie da się go rozpuścić w rozpuszczalniku. Teflon wykorzystuje się np. w elektrotechnice i technice wysokich częstotliwości.

Wybierz płytkę formatową z teflonu o odpowiedniej grubości

Ta kategoria zawiera teflon PTFE w postaci płytek formatowych grubości 0,5 mm, a także o różnych rozmiarach. Możesz z powodzeniem zastosować je do budowy aparatury chemicznej lub pokrywania powierzchni ślizgowych. Stanowi także dodatek do farb ściennych, dzięki czemu zmniejsza się tzw. napięcie powierzchniowe. W naszej ofercie znajdziesz płytki formatowe teflonu, które będziesz mógł idealnie dostosować wielkością do swoich potrzeb.

NIE ZNALAZŁEŚ PRODUKTU?

Jeżeli spośród wymienionych i opisanych produktów nie udało się Państwu znaleźć odpowiedniego, prosimy o kontakt telefoniczny: 505439544, 519080247 lub za pomocą poczty elektronicznej: sklep@zabezpieczenia-orion.pl.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl