Teflonowa płytka formatowa PTFE o grubości 3 mm

Biały teflon wykonany z materiału PTFE (3 mm) to polimer fluorowy, który można otrzymać w wyniku procesu polimeryzacji tetrafluoroetylenu. Jego równoległa nazwa handlowa to także polyfon lub tarflen. Teflon stanowi wysokosprawny termoplast. Przy tym charakteryzuje go bardzo wysoka stabilność termiczna, a także duża izolacyjność elektryczna. Nie działa na niego większość rozpuszczalników, a także jest odporny na pierwiastki i związki chemiczne. Jego trwałość jest niezwykle wysoka.

Postaw na płytkę formatową z teflonu o grubości 3 mm

W tej kategorii znajdziesz różne płytki formatowe, które zostały wykonane z białego teflonu PTFE. W naszej ofercie wszystkie mają grubość, która wynosi 8 mm. Płytki występują w różnych wielkościach. Jeśli nie znajdziesz odpowiedniej dla siebie, możesz złożyć zamówienie na niestandardowy wymiar. Teflon nadaje się do obróbki mechanicznej, a przecierając go papierem ściernym, jesteś w stanie nadać mu właściwy kształt i odpowiednią powłokę.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Teflonowa płytka formatowa PTFE o grubości 0,5 mm

Teflon wykonany z materiału PTFE o grubości 0,5 mm ma kolor biały. To polimer fluorowy, który otrzymywany jest poprzez polimeryzację tetrafluoroetylenu. Możesz znać go także pod jedną z innych nazw — tarflen lub polyflon. Jest to dokładnie to samo co teflon. Ma właściwości semikrystaliczne. Stanowi tworzywo sztuczne, które należy do jednych z najbardziej wytrzymałych. Nie da się go rozpuścić w rozpuszczalniku. Teflon wykorzystuje się np. w elektrotechnice i technice wysokich częstotliwości.

Wybierz płytkę formatową z teflonu o odpowiedniej grubości

Ta kategoria zawiera teflon PTFE w postaci płytek formatowych grubości 0,5 mm, a także o różnych rozmiarach. Możesz z powodzeniem zastosować je do budowy aparatury chemicznej lub pokrywania powierzchni ślizgowych. Stanowi także dodatek do farb ściennych, dzięki czemu zmniejsza się tzw. napięcie powierzchniowe. W naszej ofercie znajdziesz płytki formatowe teflonu, które będziesz mógł idealnie dostosować wielkością do swoich potrzeb.

NIE ZNALAZŁEŚ PRODUKTU?

Jeżeli spośród wymienionych i opisanych produktów nie udało się Państwu znaleźć odpowiedniego, prosimy o kontakt telefoniczny: 505439544, 519080247 lub za pomocą poczty elektronicznej: sklep@zabezpieczenia-orion.pl.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl