Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Płytka formatowa o grubości 50 mm – doskonała do późniejszej obróbki

Ze względu na szerokie zastosowanie, teflon jest jednym z najczęściej obrabianych tworzyw sztucznych. Nadaje się świetnie do np. toczenia i frezowania. Płytki formatowe o grubości 50 mm jako półprodukty można użyć do produkcji elementów do maszyn, łożysk, tulejek, ślizgów, rolek przenośnikowych. W naszym sklepie płytki zawierające teflon są wysokiej jakości oraz mają świetne właściwości chemiczne i fizyczne. Dlatego też są tak bardzo popularne do dalszego zastosowania.

Płytki formatowe o grubości 50 mm – niezawodna jakość

Płytki PTFE jako tworzywa konstrukcyjne stosuje się w przemyśle chemicznym, gdzie nie zawsze można użyć standardowych materiałów, jak poliamid lub polietylen. Płytki formatowe mają doskonałą odporność na bardzo wysokie temperatury, ścieranie i różne substancje chemiczne. Tworzywa sztuczne zawierające teflon są mniejszym obciążeniem dla maszyn niż materiały konwencjonalne. Dzięki temu oszczędzają zużycie energii elektrycznej lub paliwa. Ze względu na szereg pozytywnych właściwości w naszej ofercie znajdziesz płytki formatowe w różnych grubościach (także 50 mm) i rozmiarach.

NIE ZNALAZŁEŚ PRODUKTU?

Jeżeli spośród wymienionych i opisanych produktów nie udało się Państwu znaleźć odpowiedniego, prosimy o kontakt telefoniczny: 505439544, 519080247 lub za pomocą poczty elektronicznej: sklep@zabezpieczenia-orion.pl.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl