KAISAI oferuje nowoczesne rozwiązania zapewniający komfort i wydajne chłodzenie pomieszczeń w domu – salonie, sypialni czy pokoju dziecięcym.

Uniwersalny design klimatyzatorów KAISAI doskonale komponuje się z wystrojem każdego wnętrza, a wysokie parametry efektywności energetycznej zapewniają ekonomiczną pracę przy niskim zużyciu energii.

   

 

 

Klimatyzatory ścienne

  • ICE, FLY, ONE+, CARE, GEO, HOT, PRO HEAT

Kompaktowe wymiary klimatyzatorów ściennych zapewniają elegancki wygląd i wygodę użytkowania przy zachowaniu wysokiej wydajności i łatwości montażu. Typoszereg urządzeń pozwala na ich dostosowanie do różnego rodzaju wnętrz – zarówno w użytku domowym, w biurach, jak i w lokalach usługowych. Klimatyzatory ścienne KAISAI to energooszczędne i łatwe w obsłudze urządzenia, które nie wymagają dużo miejsca i zapewniają idealną temperaturę pomieszczenia w bardzo krótkim czasie. We wszystkich klimatyzatorach ściennych KAISAI zastosowany został przyjazny dla środowiska czynnik chłodniczy R32, a standardowe wyposażenie obejmuje funkcję Wi-Fi umożliwiającą sterowanie z urządzeń mobilnych. W zależności od modelu dostępny jest szereg praktycznych funkcji zapewniających optymalne dostosowanie pracy urządzenia do potrzeb użytkownika i wysoki komfort użytkowania.

 

Systemy Multi-Split

Systemy multi-split KAISAI rekomendowane są dla obiektów wymagających klimatyzacji w wielu pomieszczeniach – domach, biurach i lokalach usługowych. Konstrukcja systemu pozwala na montaż od 2 do 5 urządzeń wewnętrznych do jednego agregatu chłodzącego, przy czym każda z jednostek wewnętrznych działa indywidualnie i ma możliwość samodzielnej regulacji temperatury oraz dostosowania mocy do potrzeb użytkowników. Klimatyzacja multi-split jest idealnym rozwiązaniem wszędzie, gdzie wymagane jest stałe utrzymanie optymalnych parametrów powietrza, a nie ma wystarczająco miejsca, aby montować kilka standardowych agregatów.

 

Klimatyzatory kasetonowe

Klimatyzatory kasetonowe KAISAI idealnie sprawdzają się w pomieszczeniach z sufitem podwieszanym. Estetyczny panel nawiewny doskonale komponuje się z większością typowych sufitów podwieszanych, czyniąc go mało zauważalnym dla użytkowników. Dzięki nawiewowi 360 stopni powietrze dystrybuowane jest równomiernie po całym klimatyzowanym pomieszczeniu, nie tworząc przez to nieprzyjemnych podmuchów zimna. Jednostki te posiadają możliwość doprowadzenia świeżego powietrza zewnętrznego, dzięki czemu pełnią funkcję nie tylko klimatyzacji, ale również wentylacji. Użytkownik mam możliwość sterowania urządzeniem za pomocą bezprzewodowego pilota oraz opcjonalnie sterownika ściennego lub WIFI.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

 

NIE ZNALAZŁEŚ PRODUKTU?

Jeżeli spośród wymienionych i opisanych produktów nie udało się Państwu znaleźć odpowiedniego, prosimy o kontakt telefoniczny: 505439544, 519080247 lub za pomocą poczty elektronicznej: sklep@zabezpieczenia-orion.pl.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl