Podkładka DIN 125 - chroni śruby i nakrętki przed odkształceniem

Działanie podkładki DIN 125 jest bardzo proste, ponieważ koncentruje się głównie na oddzieleniu śruby lub nakrętki od powierzchni, do której te dwa akcesoria mogą być przykręcane. Głównym powodem odseparowania jest ograniczenie ryzyka odkształcenia, a co za tym idzie, uszkodzenia śruby lub nakrętki podczas skręcania z innym elementem. Dlatego podkładki wykonane są z lekkich i odpornych na działanie wielu czynników materiałów.

Zamów podkładki DIN 125 w ekonomicznych zestawach

Większość prac, które wymagają zastosowania podkładki DIN 125, sprawia że potrzebujesz więcej niż jedną sztukę tego akcesorium. W związku z tym postawiliśmy na niską cenę jednostkową, żeby stworzone specjalnie dla Ciebie opakowania po tysiąc sztuk w jednym zestawie, były atrakcyjne pod względem wydatków. Jednocześnie zdecydowaliśmy się na zróżnicowane średnice oraz materiały najwyższej jakości, żeby maksymalnie zwiększyć wytrzymałość podkładki na działanie czynników zewnętrznych.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

NIE ZNALAZŁEŚ PRODUKTU?

Jeżeli spośród wymienionych i opisanych produktów nie udało się Państwu znaleźć odpowiedniego, prosimy o kontakt telefoniczny: 505439544, 519080247 lub za pomocą poczty elektronicznej: sklep@zabezpieczenia-orion.pl.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl