ASORTYMENT W TRAKCIE UZUPEŁNIANIA

PROSIMY WYSYŁAĆ ZAPYTANIA OFERTOWE NA ADRES E-MAIL sklep@zabezpieczenia-orion.pl

 

Śruba z łbem sześciokątnym o dużej wytrzymałości

Jeśli szukasz przedmiotu, który idealnie nadaje się do zabezpieczenia konstrukcji  poddanej dużym obciążeniom, to mamy dla Ciebie śruby z łbem sześciokątnym. Ich duża wytrzymałość sprawia, że idealnie nadają się do mocowania w blachach stalowych oraz drewnie. Najlepiej stosować śruby, które spełniają normę DIN stworzoną przez Niemiecki Instytut Normalizacyjny. Dzięki temu zyskujesz pewność, że korzystasz z produktów wyłącznie najlepszej jakości.

Śruba z łbem sześciokątnym doskonała do wielu zadań

Jesteśmy specjalistami w sprzedaży zabezpieczeń, dlatego oferujemy produkty wyłącznie cenionych przez ekspertów firm. Jednym z pomocnych rozwiązań w ustabilizowaniu lub złączeniu konstrukcji ze sobą jest wkręcenie w miejsce połączenia śruby z łbem sześciokątnym. Taką metodę z powodzeniem stosuje się w przemyśle motoryzacyjnym, ślusarstwie i kilku innych branżach. Zapoznaj się z naszą pełną ofertą i wybierz dla siebie śruby o idealnych parametrach!

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

NIE ZNALAZŁEŚ PRODUKTU?

Jeżeli spośród wymienionych i opisanych produktów nie udało się Państwu znaleźć odpowiedniego, prosimy o kontakt telefoniczny: 505439544, 519080247 lub za pomocą poczty elektronicznej: sklep@zabezpieczenia-orion.pl.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl