Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Wciągniki łańcuchowe marki „Black-Series” to produkty sprawdzone i certyfikowane znakiem „GS” . Produkowane w Dortmundzie wciągniki wychodzą naprzeciw zapotrzebowaniu szerokiej gamy klientów. Dzięki zastosowaniu wytrzymałych, lakierowanych proszkowo na czarno korpusów, ocynkowanych stalowych łańcuchów o dużej wytrzymałości zgodnej z PN-EN 818-7, haków obrotowych z zabezpieczeniem otrzymujemy produkt o bardzo wysokiej, przemysłowej  jakości z jednoczesnym bardzo atrakcyjnym poziomem cenowym. Oferujemy krótkie terminy realizacji zamówień bez względu na wymaganą wysokość podnoszenia, dostępność części zamiennych, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz przeglądy okresowe.

 

Wciągarki łańcuchowe mają szerokie zastosowanie w przemyśle

Zabezpieczenie transportu może odbywać się w różnych gałęziach gospodarki. Przewożenie i przenoszenie ciężkich podzespołów to domena także przemysłu. Tam doskonale sprawdzają się wciągarki. Mogą one unosić przedmioty na różne wysokości, a dzięki solidnej budowie zapewniają maksimum bezpieczeństwa. Wszystko za sprawą wykorzystywania haków obrotowych i łańcuchów, które są gwarancją solidności, nawet podczas największych obciążeń.

Zamów wciągarki z serwisem i częściami zamiennymi

Podczas tworzenia tej kategorii mieliśmy jeden cel, zadowolenie klienta było najważniejsze. Tak powstał zbiór wciągarek, które pochodzą wprost od marki Black Series, gdzie na tle konkurencji wyróżnia ją przede wszystkim jakość wykonania. Spełniają one najwyższe standardy bezpieczeństwa i są odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku. Zapoznaj się z naszą pełną ofertą i wybierz produkty dopasowane do Twoich oczekiwań. Skorzystaj również z serwisowania oraz bogatej bazy części zamiennych dostępnych od ręki!

WCIĄGARKI

Wciągnik łańcuchowy dźwigniowy

Wciągnik łańcuchowy dźwigniowy
Wciągnik łańcuchowy dźwigniowy

Wciągarka łańcuchowa dźwigniowa składający się z wytrzymałego ocynkowanego łańcucha nośnego zgodnego z normą PN-EN 818-7, dwukierunkowego samozaciskającego hamulca oraz haków obrotowych z zabezpieczeniem.

 

Dostępny udźwig: 250/ 500/ 750/ 1500/ 3000/ 6000/ 9000 kg

Dostępność: Zapytaj o aktualną cenę produktu

Cena:

432,00 zł

Cena netto: 351,22 zł

Wciągnik łańcuchowy z napędem łańcuchowym

Wciągnik łańcuchowy z napędem łańcuchowym
Wciągnik łańcuchowy z napędem łańcuchowym

Wciągarka łańcuchowa z napędem łańcuchowym składająca się z wytrzymałego ocynkowanego łańcucha nośnego zgodnego z normą PN-EN 818-7, dwukierunkowego automatycznego hamulca bezpieczeństwa oraz haków obrotowych z zabezpieczeniem.

 

Dostępny udźwig: 500/ 1000/ 2000/ 3000/ 5000/ 10000 kg

Dostępność: Zapytaj o aktualną cenę produktu

Cena:

630,00 zł

Cena netto: 512,20 zł

NIE ZNALAZŁEŚ PRODUKTU?

Jeżeli spośród wymienionych i opisanych produktów nie udało się Państwu znaleźć odpowiedniego, prosimy o kontakt telefoniczny: 505439544, 519080247 lub za pomocą poczty elektronicznej: sklep@zabezpieczenia-orion.pl.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl