Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Wyposażenie - niezbędne akcesoria w twojej pracy

Ciężka praca popłaca. To przysłowie jest na pewno przez ciebie znane. Z całą pewnością wiesz także, że do ciężkiej pracy będzie ci potrzebne odpowiednie wyposażenie. W związku z tym proponujemy ci w tej kategorii najwyższej jakości sprzęt w postaci śrub nierdzewnych oraz PTFE, z którego wytniemy dla ciebie dowolną ilość z większych arkuszy.

To co proponujemy zawsze jest najwyższej jakości!

Cech śrub nierdzewnych nie musimy przypominać. Solidna konstrukcja sprawia, że urwanie główki jest prawie niemożliwe, natomiast solidnie gwintowany trzon doskonale wpasowuje się budowy nakrętki. Właściwości PTFE są niezwykle rozbudowane. Dzięki odproności termicznej i stabilności chemicznej wykorzystywany jest w gastronomii, chemii oraz w elektronice. Jego obecność jest także zaznaczona w innych branżach szczególnie w wersjach kompozytowych wraz z brązem, włóknem szklanym i grafitem. Proponowane przez nas w tej kategorii produkty teflonowe doskonale nadają się do obróbki papierem ściernym. Sprawdź co przygotowaliśmy dla ciebie w tej kategorii i wybierz to, co będzie ci potrzebne.

NIE ZNALAZŁEŚ PRODUKTU?

Jeżeli spośród wymienionych i opisanych produktów nie udało się Państwu znaleźć odpowiedniego, prosimy o kontakt telefoniczny: 505439544, 519080247 lub za pomocą poczty elektronicznej: sklep@zabezpieczenia-orion.pl.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl