Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Zawiesia pasowe zakończone pętlami firmy Dolezych są lekkie i poręczne. Pętle są wzmocnione barwnym i szczególnie odpornym na ścieranie materiałem tkaniny. Tkane wzmocnienie pętli nie pęcznieje na wilgoci, dlatego nie stosujemy skóry.

Dla 1-4-warstwowych zawiesi pasowych z pętlami stosujemy dwie, sprawdzone w codziennej praktyce, techniki zszywania pętli:

W kilkuwarstwowych zawiesiach pasowych z pętlami standardem jest pętla zszyta „w płaszczyźnie taśmy”. Występuje ona ze wzmocnieniem zwykłym i ze wzmocnieniem pełnym.

Jednowarstwowe zawiesia z pętlami są standardowo wytwarzane z obróconą o 90° „pętlą odwróconą” (Typ C + D). Także one występują ze wzmocnieniem zwykłym i ze wzmocnieniem pełnym.

Tabela: Szerokości pętli i typy pętli:

W poniższej tabeli przedstawiono przegląd dostarczanych przez nas i wykonalnych technicznie szerokości pętli i typów pętli. W zależności od szerokości zawiesia pasowego pętlowego Klient ma możliwość wyboru szerokości pętli o pełnej, połowie, lub jednej trzeciej szerokości zawiesia.
Ponadto do wyboru są następujące typy pętli zawiesia:

  • wzmocnienie zwykłe (Typ A)
  • wzmocnienie pełne (Typ B)
  • pętla odwrócona (Typ C) ze wzmocnieniem zwykłym
  • pętla odwrócona ze wzmocnieniem pełnym (Typ D)

W razie potrzeby wytwarzamy także zawiesia pasowe z pętlami o wymiarach specjalnych i wzmocnieniach specjalnych, dostosowane do specjalnego haka dźwigowego Klienta.

Zawiesia pasowe

Zawiesie pasowe 2-warstwowe, pętla A

Zawiesie pasowe 2-warstwowe, pętla A
Zawiesie pasowe 2-warstwowe, pętla A

Dostępne długości: 1/ 1,5/ 2/ 3/ 4/ 5/ 6 m

Dostępny udźwig: 1,0/ 2,0/ 3,0/ 4,0/ 5,0 t

 

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 19,00 zł (netto: 15,45 zł )

NIE ZNALAZŁEŚ PRODUKTU?

Jeżeli spośród wymienionych i opisanych produktów nie udało się Państwu znaleźć odpowiedniego, prosimy o kontakt telefoniczny: 505439544, 519080247 lub za pomocą poczty elektronicznej: sklep@zabezpieczenia-orion.pl.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl