Producent
Cena
-
od
do
Elastyczne zawiesie bezkońcowe składające się z nośnego rdzenia z przędzy, całkowicie zamkniętego w tkanej powłoce – z osprzętem lub bez.
Rdzeń nośny jest wielokrotnie zwijaną przędzą – włókno poliestrowe, poliamidowe lub polipropylenowe.
Tkana powłoka to w zależności od typu zawiesia impregnowany rękaw ochronny chroniący przędzę przed uszkodzeniem w odpowiadającym tonażowi kolorze, posiada trwałe oznakowania jak np. czarny nadruk określający limit nośności prostej oraz czarne treski – każda kreska oznacza jedną tonę nośności zawiesia.
Produkowane przez firmę DOLEZYCH zawiesia wężowe to w przeważającej większości zawiesia poliestrowe zgodne z wymaganiami normy PN EN 1492-2.
Zawiesia wężowe
Zawiesie wężowe w podwójnym rękawie ochronnym
Dostępny obwód: 4/ 6/ 8 m
Dostępny udźwig: 1,0/ 2,0/ 3,0/ 4,0/ 5,0 t
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 5 dni
Zawiesie wężowe w pojedynczym rękawie ochronnym
Dostępny obwód: 4/ 6/ 8 m
Dostępny udźwig: 1,0/ 2,0/ 3,0/ 4,0/ 5,0 t
Dostępność: brak towaru
30,00 zł
Cena netto: 24,39 zł
Zawiesie wężowe w wzmocnionym pojedynczym rękawie ochronnym
Dostępny obwód: 4/ 6/ 8 m
Dostępny udźwig: 1,0/ 2,0/ 3,0/ 4,0/ 5,0 t
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 5 dni
Zawiesia wężowe - praktyczne rozwiązanie na problematyczny ładunek
Zazwyczaj załadunek i rozładunek to sprawa oczywista. Jednak czasem trafia się maszyna lub zestaw maszyn, które wymagają szczególnych rozwiązań. Ma to miejsce, gdy ładunki nie mają foremnych gabarytów, trudno jest określić ich środek ciężkości, a w dodatku łatwo je uszkodzić. Wówczas z pomocą przychodzą zawiesia wężowe. Są wyjątkowo wytrzymałe, gładkie, lekkie i sprawdzają się w najbardziej newralgicznych załadunkach i rozładunkach. Wybierając konkretny produkt, od razu możesz sprawdzić, jakie wersje potrzebujesz i zamówić konkretne egzemplarze o odpowiedniej wytrzymałości (od jednej do pięciu ton).
Jak stosować zawiesia wężowe? Giętkość i elastyczność, którą docenisz
Istnieją dwa główne powody stosowania zawiesi wężowych. Przede wszystkim jako wytrzymałe i lekkie narzędzie do separowania stykających się elementów. Nie zastosowanie ich może spowodować zarysowanie lakieru lub uszkodzenie delikatnej części maszyny. Po drugie zawiesia wężowe świetnie sprawdzają się przy metodzie „opasania” ładunku. Osiągasz efekt mocowania, gdy nie ma punktów zaczepnych. W zależności od rozmiaru i ciężaru maszyny dobierasz tylko konkretną długość i wytrzymałość zawiesi. Sprawdź naszą ofertę certyfikowanych i sprawdzonych zawiesi wężowych i pożegnaj problematyczne sytuacje w Twojej pracy.