O Nas

Firma Usługowo-Handlowa "ORION" Bogusław Orłowski ul. Lubliniecka 5 42-772 Pawonków

Kontakt telefoniczny (od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00-16:00): 519080247
Kontakt mailowy: sklep@zabezpieczenia-orion.pl

Jeśli chcesz aby Państwa towary mogły bezpiecznie dotrzeć do miejsca przeznaczenia, należy odpowiednio je zabezpieczyć, zgodnie z uznanymi zasadami bezpieczeństwa. Co więcej, tylko w ten sposób można zagwarantować bezpieczeństwo własne oraz innych użytkowników dróg.

Dlatego też jeśli jesteś zainteresowany zabezpieczeniem swojego ładunku, zapraszamy do sprawdzenia naszych produktów gdzie znajdziesz m.in. zawiesia, pasy mocujące, szakle itp.

Wychodzą naprzeciw zapotrzebowaniu szerokiej gamy klientów w naszej ofercie znajdują się również takie produkty jak wciągarki. Dzięki zastosowaniu wytrzymałych, lakierowanych proszkowo na czarno korpusów, ocynkowanych stalowych łańcuchów o dużej wytrzymałości zgodnej z PN-EN 818-7, haków obrotowych z zabezpieczeniem otrzymujemy produkt o bardzo wysokiej, przemysłowej  jakości z jednoczesnym bardzo atrakcyjnym poziomem cenowym. Oferujemy krótkie terminy realizacji zamówień bez względu na wymaganą wysokość podnoszenia, dostępność części zamiennych, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz przeglądy okresowe.

Dodatkowo w naszej ofercie znajdą Państwo takie produkty jak renomowane części do ciągników, wszystkie elementy wykonane z jakościowych materiałów i potwierdzonych świadectwami jakości.

NIE ZNALAZŁEŚ PRODUKTU?

Jeżeli spośród wymienionych i opisanych produktów nie udało się Państwu znaleźć odpowiedniego, prosimy o kontakt telefoniczny: 505439544, 519080247 lub za pomocą poczty elektronicznej: sklep@zabezpieczenia-orion.pl.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl