Przerwa w pracy? Poznaj największe ciągniki świata! Będziesz zaskoczony, co potrafią

Praca na roli to Twoja pasja, dlatego systematycznie inwestujesz w kolejne maszyny rolnicze, ułatwiające wykonywanie codziennych obowiązków? Sprawdź, jak robią to rolnicy w innych krajach i poznaj największe ciągniki świata! Jako rolnika z pewnością zainteresują Cię maszyny rolnicze o niestandardowych rozmiarach!

Wykorzystanie ciągnika w praktyce

Dla niewtajemniczonych przypominamy, czym jest ciągnik rolniczy. Potocznie zwany traktorem odgrywa nieocenioną rolę w prowadzeniu gospodarstwa rolnego, maksymalnie ułatwiając prowadzone w nim prace. Jako jeden z elementów skutecznej mechanizacji rolnictwa często jest obiektem zainteresowań nie tylko rolników, co więcej - może stać się ciekawostką wartą poznania! Poznaj zatem największe ciągniki świata i sprawdź, jaką rolę to właśnie one odgrywają w rolnictwie!

1. Ciągnik Big Bud

Podobnie jak inne, ogromne ciągniki także i ten model sprawia wrażenie gigantycznej zabawki. Wyróżnia się jednak niestandardową mocą - może bez trudu ciągnąć przyczepę o masie aż 50 ton, a w jego zbiorniku jednorazowo zmieści się ponad trzy i pół tysiąca litrów paliwa! Ciągnik Big Bud, mając ponad osiem metrów wysokości i sześć metrów szerokości, niezmiennie pozostaje największą tego typu maszyną na świecie.

2. Amerykański ciągnik Case

Amerykański ciągnik Case to maszyna o ogromnej mocy! Na minutę spala ponad 200 litrów paliwa, a dodatkowo - charakteryzuje się mocą przekraczającą 500KM. Case jest nieoceniony w pracy na roli, co więcej - wyróżnia się estetycznym i nowoczesnym designem!

3. Rosyjski ciągnik Kirowiec

Okazuje się, że największe ciągniki świata możemy znaleźć nie tylko za oceanem! Rosyjski ciągnik Kirowiec produkowany od kilkudziesięciu lat jest stale udoskonalany, co więcej - wciąż może być zaliczany do największych ciągników, jakie wykorzystywane są w pracy na roli! Co go wyróżnia?

Zaprezentowana w bieżącym roku, nowa seria rosyjskich ciągników Kirowiec K-7M to maszyny o nowoczesnym designie i ogromnej mocy - od 300 do aż 428KM. Gigantyczny ciągnik został wyposażony w silnik Mercedesa i hydraulikę Boscha o wydatku nawet 250 litrów na minutę!

Zapotrzebowanie na gigantyczne maszyny

Rosnące zapotrzebowanie na gigantyczne maszyny związane jest z nieustającym rozwojem rolnictwa. Ciągniki, zwłaszcza największe ciągniki świata pozwalają maksymalnie zmechanizować pracę na roli, w związku z czym jej rezultaty są jeszcze lepsze! Nowoczesne maszyny można spotkać nie tylko w USA i Rosji - także w Polsce rolnicy inwestują w gospodarstwa, sięgając po nowoczesne sprzęty. Może nie tak okazałe, jak poza granicami kraju, jednak nadal bardzo skuteczne - zwłaszcza jeśli części do ciągników są na bieżąco serwisowane i wymieniane na nowe.

NIE ZNALAZŁEŚ PRODUKTU?

Jeżeli spośród wymienionych i opisanych produktów nie udało się Państwu znaleźć odpowiedniego, prosimy o kontakt telefoniczny: 505439544, 519080247 lub za pomocą poczty elektronicznej: sklep@zabezpieczenia-orion.pl.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl